• plac zabaw
  • trening
  • szczęście
  • w grupie

Od 2015 roku w związku z zainteresowaniami naszych Podopiecznych oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców jesteśmy przedszkolem o profilu językowo – tanecznym. Co za tym idzie: będzie się odbywało jeszcze więcej zajęć z zakresu języka angielskiego, włoskiego, niemieckiego. Rozpoczniemy poznawanie języka chińskiego oraz …migowego. Zajęcia taneczne - będą nastawione na to, aby Dzieci poznały różne style i formy taneczne, zaczynając od baletu, poprzez taniec ludowy, współczesny, hip – hop, break dance i wiele innych. Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli i instruktorów. Więcej informacji na ten temat znajduje się w zakładce PARTNERZY.

Oprócz zajęć profilowych oczywiście będą kontynuowane pozostałe zajęcia, w tym nauka i doskonalenie pływania, jazda konna oraz zajęcia z elementami dogoterapii. Te ostatnie będą się odbywały teraz dwa razy w miesiącu.