• plac zabaw
  • trening
  • szczęście
  • w grupie

Witamy w przedszkolu   „JAK U MAMY”, w którym priorytetem jest BEZPIECZEŃSTWO DZIECI I ICH WSZECHSTRONNY, HARMONIJNY ROZWÓJ.

Placówka istnieje od września 2009 roku i od samego początku nasze działania koncentrują się na tym, aby nasze przedszkole było miejscem przyjaznym Dzieciom i ich Rodzicom.

Podczas pobytu Dzieci, z wysoką starannością realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego przy pomocy programu „Razem w przedszkolu” Jolanty Andrzejewskiej i Jolanty Wieruckiej, jak i wielu innych ciekawych bloków tematycznych z zakresu: plastyki, muzyki, gimnastyki, zabaw ruchowych,tanecznych ,języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i chińskiego. Program, na bazie którego pracujemy, otrzymał pozytywną opinię merytoryczno-dydaktyczną.

Przedszkole otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.30. W bardzo atrakcyjnej – jednakże ustalanej indywidualnie -
cenie ( w zależności od m.in. ilości godzin pobytu dziecka, wyboru zajęć dodatkowych itp.). Oferujemy całodzienny pobyt wraz z wybranymi zajęciami dodatkowymi i wyżywieniem ( w celu uzyskania szczegółowych informacji w kwestii finansowej, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 723 095 065).
Możliwa jest także opieka poza godzinami otwarcia placówki, jednakże po uprzednim umówieniu się i za dodatkową opłatą.
W naszym przedszkolu zapewniamy rodzinną atmosferę, czyste i przyjemne wnętrza, piękny ogród z placem zabaw. Budynek naszej placówki znajduje się blisko centrum, przy trasie z Poznania do Komornik, niedaleko tzw. „pętli górczyńskiej”, a jednocześnie w „ślepej”, uroczej i cichej uliczce przy lesie, tzw. forcie.

ZAŁOŻYCIELE

Założycielami placówki są Anna Rajska i Marcin Rynarzewski – rodzice dwunastoletniej Karoliny, siedmioletniego Stefana i pięcioletniej Julii.

To właśnie dzięki Karolince zrodził się pomysł na stworzenie przedszkola – miejsca, w którym czułaby się bezpiecznie - jak w domu i jednocześnie harmonijnie rozwijałaby się i poznawała świat w przyjaznym otoczeniu.
Zatem w trosce o Nią, a następnie również o kolejne Dzieci, które pojawiają się wraz ze swoimi Rodzicami w naszym przedszkolu, dbamy o rozwój i Ich dobre samopoczucie.
Karolinka uczęszczała do naszego przedszkola dwa lata – od powstania placówki do sierpnia 2011 roku. Obecnie kończy szóstą  klasę i ma otrzymać świadectwo z wyróżnieniem, tzw. „paskiem”. Stefek kończy klasę pierwszą i a od początku uczęszczał do naszego przedszkola a Julia uczęszcza nadal do naszego przedszkola:-)

AnnaRajska

Absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku (ukończyła klasę o profilu pedagogicznym).
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – nauczyciel, a także trener pływania II klasy oraz instruktor tańca i aqua aerobiku.
Również przez wiele lat prowadziła gimnastykę korekcyjną oraz zajęcia nauki pływania dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas młodszych w szkole podstawowej.
Jako pierwsza w Poznaniu w kwietniu 1999 r. rozpoczęła prowadzenie zajęć aqua aerobiku dla kobiet, które prowadzi z wielką pasją do dnia dzisiejszego.
Ukończone studia podyplomowe z wychowania przedszkolnego.
Szczęśliwa mama Karolinki,Stefka i Julki

MarcinRynarzewski

Absolwent Podstawowej Szkoły Sportowej (pływackiej) nr 14 w Poznaniu. Wielokrotnie reprezentował Polskę w pływaniu. Zdobywał w tym czasie wiele medali, m.in. złoty na międzynarodowych mistrzostwach pływackich w roku 1990 w Berlinie.

Absolwent Liceum Ogólnokształcącego nr 10 w Poznaniu.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – nauczyciel i instruktor pływania oraz ratownik. Wielokrotnie reprezentował uczelnię w zawodach na różnych szczeblach.
Założył pierwszą w Poznaniu prywatną szkołę pływania. Wiele lat uczył pływać dzieci - od wieku przedszkolnego, poprzez dzieci szkolne, oraz młodzież i dorosłych.
Przygotowywał przyszłych studentów do egzaminów wstępnych na AWF.
 Obecnie szczęśliwy tata Karolinki,Stefka i Julki.

Zapraszamy serdecznie

mgr AnnaRajska