• plac zabaw
  • trening
  • szczęście
  • w grupie

Do naszego przedszkola zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Zapisy trwają przez cały rok.

Jeśli Rodzice mają ochotę zapisać do nas swoje Dziecko, obejrzeć Przedszkole, porozmawiać z nauczycielkami, dyrekcją, proszeni są o telefoniczne umówienie się w tym celu z Anną Rajską pod numerem 723 095 065 lub o zapisanie się na zajęcia zapoznawcze, które odbywają się w każdą sobotę (szczegóły- patrz: zakładka Centrum Aktywności Dziecka).

Dla niezdecydowanych Rodziców, istnieje możliwość pobytu Dziecka "na próbę" – po opłaceniu odpowiedniej (Ich zdaniem) ilości godzin.

Rodzice zapisując Dzieci do Naszego Przedszkola, mają do wyboru kilka wariantów:

A. podpisują z nami umowę lub
B. wykupują karnet na godziny lub
C. wykupują karnet na konkretny okres – np. na tydzień, dwa tygodnie lub miesiąc.
D. wykupują karnet godzinowy do wykorzystania w określonym czasie - np. przez 10 dni,20 dni, maksymalnie 30 dni.

Ad. A
1. Przy podpisaniu umowy z możliwością odliczenia kwoty wyżywienia za każdy dzień nieobecności Dziecka w przedszkolu, abonament miesięczny wynosi 850 zł.
2. Przy podpisaniu umowy bez możliwości odliczenia nieobecności, abonament miesięczny wynosi 750 zł.
W ramach w/w umów oferujemy:
- pobyt dziecka w godzinach 6.30 – 17.30;
- pełne wyżywienie: śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek;
- pełen zakres zajęć z wychowania przedszkolnego ( w tym zajęcia edukacyjne, zabawy rytmiczno-muzyczne, plastyczne, techniczne oraz wychowanie fizyczne, język angielski, niemiecki, zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, zabawy logopedyczne, niektóre wyjazdy tematyczne poza teren przedszkola);
3. Istnieje wariant podpisania umowy na pobyt skrócony Dziecka  – abonament miesięczny wynosi 650 zł.

Ad. B
Przy wykupieniu karnetu na godziny – opłata wynosi 15 zł za godzinę+10 zł za posiłki.
W weekendy i święta opłata za godzinę wynosi 20 zł.

Ad. C
Przy wykupieniu karnetu na miesiąc  bez ograniczeń czasowych pobytu Dziecka i ze wszystkimi zajęciami jak w wariancie A, opłata wynosi 950 zł.
Odpowiednio, przy wykupieniu karnetu na dwa tygodnie – opłata wynosi 475 zł.
Przy wykupieniu karnetu na tydzień – opłata wynosi 250 zł.

Ad. D
Przy wykupieniu karnetu godzinowego na określony czas, opłata wynosi 12 zł za godzinę.
I tak np.: dwudziestogodzinny karnet do wykorzystania w ciągu dwóch tygodni kosztuje 240 zł.
Karnet godzinowy można wykupić maksymalnie na okres 30 dni.

Pragniemy poinformować, iż do każdej sytuacji  i oczekiwań Rodziców oraz Ich Dzieci podchodzimy indywidualnie i staramy się tak dobrać naszą ofertę, aby była dla Państwa atrakcyjna.

Rodzice, którzy chcą nam powierzyć opiekę nad swoją Pociechą, zobowiązani są wypełnić poniższy formularz, tzw. "Informacje dotyczące naszej pociechy"(jest on integralną częścią umowy, karnetu lub oświadczenia pobytu na godziny).

Załącznik: KARTA DZIECKA