• Przedszkole - plac zabaw
  • przedszkole - budujemy
  • przedszkole jak u mamy - zajęcia na świeżym powietrzu
  • Przedszkole Jak u Mamy - pobaw się ze mną
  • Przedszkole Jak u Mamy - zajęcia

Witamy w przedszkolu i żłobku „JAK U MAMY”, w którym priorytetem jest BEZPIECZEŃSTWO DZIECI I ICH WSZECHSTRONNY, HARMONIJNY ROZWÓJ.

Placówka istnieje od września 2009 roku i od samego początku nasze działania koncentrują się na tym, aby nasze przedszkole było miejscem przyjaznym Dzieciom i ich Rodzicom.

Podczas pobytu Dzieci, z wysoką starannością realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego przy pomocy programu "Żyrafa Ola i przyjaciele", w duchu zasad Porozumienia bez Przemocy.

Przedszkole i żłobek otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.30. W bardzo atrakcyjnej – jednakże ustalanej indywidualnie -
cenie ( w zależności od m.in. ilości godzin pobytu dziecka, wyboru zajęć dodatkowych itp.), oferujemy całodzienny pobyt wraz z wybranymi zajęciami dodatkowymi i wyżywieniem ( w celu uzyskania szczegółowych informacji w kwestii finansowej, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 723 095 065 lub 882 931 020).
Możliwa jest także opieka poza godzinami otwarcia placówki, jednakże po uprzednim umówieniu się i za dodatkową opłatą.
W naszym przedszkolu zapewniamy rodzinną atmosferę, czyste i przyjemne wnętrza, piękny ogród z placem zabaw. Budynek naszej placówki znajduje się blisko centrum, przy trasie z Poznania do Komornik, niedaleko tzw. „pętli górczyńskiej” oraz pętli na Dębcu.

ZAŁOŻYCIELE

Założycielami placówki są Anna Rajska i Marcin Rynarzewski – rodzice szesnastoletniej Karoliny, dwunastoletniego Stefana i dziewięcioletniej Julii.

To właśnie dzięki Karolince zrodził się pomysł na stworzenie przedszkola – miejsca, w którym czułaby się bezpiecznie - jak w domu i jednocześnie harmonijnie rozwijałaby się i poznawała świat w przyjaznym otoczeniu.
Zatem w trosce o Nią, a następnie również o kolejne Dzieci, które pojawiają się wraz ze swoimi Rodzicami w naszym przedszkolu, dbamy o rozwój i Ich dobre samopoczucie.
Karolinka uczęszczała do naszego przedszkola dwa lata – od powstania placówki do sierpnia 2011 roku. Obecnie uczęszcza do trzeciej  klasy Technikum Środowiska (klasa weterynaryjna). Stefek chodzi obecnie do klasy szóstej i od początku uczęszczał do naszego przedszkola, tak jak Julia, która obecnie jest uczennicą klasy trzeciej.

AnnaRajska

Absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku (ukończyła klasę o profilu pedagogicznym).
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – nauczyciel, a także trener pływania II klasy oraz instruktor tańca i aqua aerobiku.
Również przez wiele lat prowadziła gimnastykę korekcyjną oraz zajęcia nauki pływania dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas młodszych w szkole podstawowej.
Jako pierwsza w Poznaniu w kwietniu 1999 r. rozpoczęła prowadzenie zajęć aqua aerobiku dla kobiet, które prowadzi z wielką pasją do dnia dzisiejszego.
Ukończone studia podyplomowe z wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na poznańskim UAM.
Szczęśliwa mama Karolinki,Stefka i Julki:-)

MarcinRynarzewski

Absolwent Podstawowej Szkoły Sportowej (pływackiej) nr 14 w Poznaniu. Wielokrotnie reprezentował Polskę w pływaniu. Zdobywał w tym czasie wiele medali, m.in. złoty na międzynarodowych mistrzostwach pływackich w roku 1990 w Berlinie.

Absolwent Liceum Ogólnokształcącego nr 10 w Poznaniu.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – nauczyciel i instruktor pływania oraz ratownik. Wielokrotnie reprezentował uczelnię w zawodach na różnych szczeblach.
Założył pierwszą w Poznaniu prywatną szkołę pływania. Wiele lat uczył pływać dzieci - od wieku przedszkolnego, poprzez dzieci szkolne, oraz młodzież i dorosłych.
Przygotowywał przyszłych studentów do egzaminów wstępnych na AWF.  Zainteresowania : sztuki walki MMA
Obecnie szczęśliwy tata Karolinki,Stefka i Julki.

Zapraszamy serdecznie

mgr AnnaRajska