• Przedszkole - plac zabaw
  • przedszkole - budujemy
  • przedszkole jak u mamy - zajęcia na świeżym powietrzu
  • Przedszkole Jak u Mamy - pobaw się ze mną
  • Przedszkole Jak u Mamy - zajęcia

Do naszego przedszkola zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Zapisy trwają przez cały rok.

Jeśli Rodzice mają ochotę zapisać do nas swoje Dziecko, obejrzeć Przedszkole, porozmawiać z nauczycielkami, dyrekcją, proszeni są o telefoniczne umówienie się w tym celu z Anną Rajską nr 723 095 065, 882 931 020 lub o zapisanie się na spotkanie zapoznawcze, które odbywają się w soboty (szczegóły- patrz: zakładka Centrum Aktywności Dziecka).

Dla niezdecydowanych Rodziców, istnieje możliwość pobytu Dziecka "na próbę" – po opłaceniu odpowiedniej (Ich zdaniem) ilości godzin.

Rodzice zapisując Dzieci do Naszego Przedszkola zobowiązani są do podpisania umowy o świadczenie nauczania przedszkolnego.

Jeśli chodzi o rodzaj umowy, mamy kilka wariantów do wyboru:

A. Umowa na czas nieokreślony;
B. Umowa na godziny;
C. Umowa na czas określony – np. na tydzień, dwa tygodnie, miesiąc;
D. Umowa na  godziny do wykorzystania w określonym czasie - np. przez 10 dni,20 dni, maksymalnie 30 dni.

Ad. A
1. Przy podpisaniu umowy z możliwością odliczenia kwoty wyżywienia za każdy dzień nieobecności Dziecka w przedszkolu, abonament miesięczny wynosi 1100 zł.
2. Przy podpisaniu umowy bez możliwości odliczenia nieobecności, abonament miesięczny wynosi 900 zł.
W ramach w/w umów oferujemy:
- pobyt dziecka w godzinach 7.00 – 17.30;
- pełne wyżywienie: śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek;
- pełen zakres zajęć z wychowania przedszkolnego ( w tym zajęcia edukacyjne, zabawy rytmiczno-muzyczne, plastyczne, techniczne oraz wychowanie fizyczne, język angielski, zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, zabawy logopedyczne, zajęcia z elementami dogoterapii, niektóre wyjazdy tematyczne poza teren przedszkola);
3. Istnieje wariant podpisania umowy na pobyt skrócony Dziecka (do pięciu godzin - między 7.00 a 15.30)  – abonament miesięczny wynosi 750 zł.

Ad. B
Przy umowie na godziny – opłata wynosi 15 zł za godzinę+10 zł za posiłki.
W weekendy i święta opłata za godzinę wynosi 20 zł.

Ad. C
Przy umowie na miesiąc  bez ograniczeń czasowych pobytu Dziecka i ze wszystkimi zajęciami jak w wariancie A, opłata wynosi 1000 zł.
Odpowiednio, przy umowie na dwa tygodnie – opłata wynosi 500 zł.
Przy umowie na tydzień – opłata wynosi 300 zł.

Ad. D
Przy umowie na pobyt godzinowy na określony czas, opłata wynosi 18 zł za godzinę.
I tak np.: dwudziestogodzinny karnet do wykorzystania w ciągu dwóch tygodni kosztuje 360 zł.
Umowę tzw. godzinową można wykupić maksymalnie na okres 30 dni.

Pragniemy poinformować, iż do każdej sytuacji  i oczekiwań Rodziców oraz Ich Dzieci podchodzimy indywidualnie i staramy się tak dobrać naszą ofertę, aby była dla Państwa atrakcyjna.

Rodzice, którzy chcą nam powierzyć opiekę nad swoją Pociechą, zobowiązani są wypełnić poniższy formularz, tzw. "Informacje dotyczące naszej pociechy"(jest on integralną częścią umowy).

Załącznik: KARTA DZIECKA