Żłobek prywatny – Dębiec

Nasz żłobek prywatny to miejsce, w którym dbamy o fachową opiekę połączoną z edukacją dostosowaną do możliwości najmłodszych. Stawiamy na zacieśnianie więzów pomiędzy maluchami, a także uczymy dzieci podstawowych czynności – korzystania z toalety czy jedzenia z użyciem sztućców. Wiedza i nowe umiejętności są przekazywane w formie zabawy. Takie rozwiązanie pozwala na zwiększenie efektywności zajęć, a jednocześnie miłe spędzenie czasu w oczekiwaniu na powrót rodzica. Nasz żłobek prywatny w okolicach Górczyna to miejsce idealne dla Twojego malucha.

Poruszamy z dziećmi ważne kwestie, które pomogą im lepiej rozumieć świat w kolejnych latach życia. Uczymy ich o szacunku do siebie, empatii, dbaniu o środowisko czy bezpieczeństwie osobistym. Organizujemy również gry, piosenki i aktywności ruchowe, a także interaktywne historyjki Żyrafy Oli. Staramy się, by nauka nie była obowiązkiem. Maluchy odwiedzające nasz żłobek dopiero rozpoczynają swoją przygodę z edukacją, dlatego w ich przypadku stawiamy przede wszystkim na zabawę. Nasz żłobek prywatny w okolicach Dębca jest miejscem przyjaznym dla najmłodszych, pełnym kolorowych i bezpiecznych zabawek dostosowanych do ich wieku.

W naszym żłobku w okolicach Dębca można skorzystać również z pełnego lub częściowego wyżywienia – w zależności od preferencji rodziców. Cena pobytu malucha w placówce jest wyliczana indywidualnie, na podstawie wybranych opcji.

Zapisy do naszego żłobka trwają przez cały rok. Zapraszamy do odwiedzenia placówki i sprawdzenia dostępnej oferty.