Żłobek prywatny – Górczyn

Żłobek prywatny w okolicach Górczyna to miejsce, w którym bezpiecznie możesz zostawić swojego malucha na czas pracy. Organizujemy różnego rodzaju zajęcia, dzięki czemu pobyt w naszej placówce jest nie tylko sposobem na miłe spędzenie czasu, lecz także edukację. Dostosowujemy aktywności do wieku naszych najmłodszych podopiecznych, przekazując im podstawowe informacje o świecie. Nasz żłobek odwiedzają dzieci, które nie potrafią jeszcze w pełni samodzielnie korzystać z toalety, myć zębów czy jeść z użyciem sztućców. Uczymy ich takich czynności, co ułatwia późniejsze funkcjonowanie w domu i odciąża rodziców.

W naszym żłobku prywatnym organizujemy również zajęcia, w trakcie których przekazujemy wiedzę na temat środowiska, bezpieczeństwa osobistego, zdrowego odżywiania czy relacji. Staramy się, by najmłodsi mogli nawiązać więź ze swoimi rówieśnikami. Pokazujemy również, jak rozwiązywać ewentualne konflikty i dzielić się zabawkami. Stawiamy przede wszystkim na zabawę, która sprawia, że pobyt w naszym żłobku staje się przyjemnością, a dzieci nie tęsknią za swoimi rodzicami.

Nasz żłobek prywatny na Świerczewie to dobrze wyposażona placówka, pełna zabawek przyjaznych najmłodszym. W okolicy znajduje się też las, w którym można spacerować, a także plac zabaw. Nad maluchami czuwają osoby z wykształceniem pedagogicznym, o przyjaznym usposobieniu i doświadczeniu w pracy z dziećmi,

Zapraszamy do zapisów do naszego żłobka prywatnego w okolicach Górczyna. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 lat, przez cały rok. Zachęcamy rodziców do odwiedzenia naszej placówki i sprawdzenia, co możemy zaoferować.