Żłobek prywatny – Świerczewo

Nasz żłobek prywatny w Świerczewie to miejsce, w którym Twoje dziecko miło spędzi czas. Stawiamy na nawiązywanie relacji i naukę – a wszystko to w połączeniu z zabawą. Dysponujemy doskonale wyposażoną placówką, w której można skorzystać z wielu zabawek czy placu zabaw. W okolicy znajduje się też teren zielony i las, do którego chętnie udajemy się na spacery.

Organizujemy różnego rodzaju zajęcia, dzięki którym dzieci uczą się współpracować, rozwiązywać konflikty czy dzielić zabawkami. Pokazujemy im także, jak wykonywać podstawowe czynności. Do naszego żłobka prywatnego uczęszczają dzieci w wieku już od 2,5 lat. Niektóre z nich nie potrafią jeszcze korzystać z toalety czy używać sztućców. Naszym celem jest nauczenie ich tych umiejętności w miłej atmosferze, organizując różnego rodzaju zabawy i gry.

Twoje dziecko może również skorzystać z wyżywienia. Oferujemy zarówno pełne posiłki, jak i wyłącznie obiady (dla dzieci odwiedzających naszą placówkę w późniejszych godzinach). Dobieramy odpowiedni pakiet do potrzeb rodziców, a także ich budżetu. Cena korzystania z naszego żłobka jest wyliczana indywidualnie, w zależności od wybranego wyżywienia czy lekcji dodatkowych.

Zachęcamy do zapisania swojej pociechy do żłobka prywatnego w okolicach Wildy. Prowadzimy zapisy przez cały rok. Przyjmujemy dzieci już od 2,5 lat. W późniejszym czasie możliwe jest skorzystanie z naszego przedszkola, które mieści się w tym samym budynku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i zapisów.