Żłobek prywatny – Wilda

Nasz żłobek prywatny w okolicach Wildy to miejsce, do którego możesz zapisać dziecko w wieku już od 2,5 roku. To świetna opcja dla rodziców pracujących, którzy szukają sprawdzonej placówki dla swojej pociechy. Stawiamy na zabawę połączoną z edukacją, dzięki czemu Twój maluch nie tylko spędzi u nas miło czas, lecz także nauczy się korzystać z toalety, używać sztućców czy porozumiewać z rówieśnikami. Zabawa w naszym żłobku jest też sposobem na pokazanie dziecku, jak dzielić się zabawkami czy rozwiązywać konflikty w grupie.

W naszym żłobku na Wildzie organizujemy różnego rodzaju gry i zabawy – w tym te ruchowe, plastyczne i muzyczne. Dobieramy aktywności do potrzeb i możliwości danej grupy. Stawiamy również na integrację. Dbamy o to, by dzieci po raz pierwszy odwiedzające naszą placówkę mogły szybko nawiązać kontakt ze swoimi rówieśnikami. To ważne zwłaszcza ze względu na fakt, że prowadzimy zapisy przez cały rok.

Dysponujemy placówką pełną zabawek i infrastruktury sprzyjającej edukacji. W okolicach znajduje się też plac zabaw dla najmłodszych i las, w którym można spacerować w trakcie cieplejszych miesięcy. Wiele aktywności ma miejsce na świeżym powietrzu. Dzięki temu dzieci obcują z naturą i korzystają z pięknej pogody.

W naszym żłobku w okolicach Górczyna pracują specjaliści z wykształceniem pedagogicznym. Wiedzą, jak umiejętnie podejść do najmłodszych. Dobierają aktywności do ich możliwości i pomagają w razie jakichkolwiek trudności.

Zapraszamy do zapisania swojej pociechy do naszej placówki w okolicach Wildy. Mieścimy się w atrakcyjnej lokalizacji, do której można szybko dostać się z różnych dzielnic Poznania.